Szneka napisał(a):

|
Uchodźca personalnie piłem do Skvarki Klimenta i Hugiego. Pierwszy w meczu z Górnikiem najsłabszy na boisku, drugi ledwie złapał się na ławę, trzeci coś próbuje ale dalej to cień zawodnika. Uważam tak jak TY , że nie spadniemy i będzie to minimum 13 pozycja.
|
Dlatego odnioslem sie tylko do Mlynskiego *wmienionego w Twojej plejadzie gwiazd

. Nie z kadej maki chleb bedzie ale jego nazwisko jakos w to powiedzenie sie wpisuje...Byc moze Wuja go jeszcze "wymle" czy "wymieli" i bedzie z niego przedniej jakosci chleb

.....O tych dwoch czecho-slowakach i Icku Hugim sie nie wypowiadam.....ale tez ich nie skreslam....moze i oni pozytywnie odpala

.