Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1949
Stary 15.04.2022, 10:21
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Uchodźca personalnie piłem do Skvarki Klimenta i Hugiego. Pierwszy w meczu z Górnikiem najsłabszy na boisku, drugi ledwie złapał się na ławę, trzeci coś próbuje ale dalej to cień zawodnika. Uważam tak jak TY , że nie spadniemy i będzie to minimum 13 pozycja.

Dlatego odnioslem sie tylko do Mlynskiego *wmienionego w Twojej plejadzie gwiazd. Nie z kadej maki chleb bedzie ale jego nazwisko jakos w to powiedzenie sie wpisuje...Byc moze Wuja go jeszcze "wymle" czy "wymieli" i bedzie z niego przedniej jakosci chleb.....O tych dwoch czecho-slowakach i Icku Hugim sie nie wypowiadam.....ale tez ich nie skreslam....moze i oni pozytywnie odpala.
Odpowiedz cytując