|
Uchodźca personalnie piłem do Skvarki Klimenta i Hugiego. Pierwszy w meczu z Górnikiem najsłabszy na boisku, drugi ledwie złapał się na ławę, trzeci coś próbuje ale dalej to cień zawodnika. Uważam tak jak TY , że nie spadniemy i będzie to minimum 13 pozycja.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|