Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2022, 10:14
Uchodźca personalnie piłem do Skvarki Klimenta i Hugiego. Pierwszy w meczu z Górnikiem najsłabszy na boisku, drugi ledwie złapał się na ławę, trzeci coś próbuje ale dalej to cień zawodnika. Uważam tak jak TY , że nie spadniemy i będzie to minimum 13 pozycja.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując