Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 15.04.2022, 08:04
[QUOTE=Karherop;1581445]W naszym klubie macie nietrafione decyzję, a nie zaniedbany dział sportowy.

Zaniedbany to byśmy mieli gdyby budżet płacowy był na poziomie klubów 1 ligowych, a wymagalibysmy gry o puchary.

Decyzja o powierzeniu władzy Guli i Pasiecznemu to też był element "inwestycji" w dział sportowy. Przecież wszyscy wtedy mlaskalismy i przyklaskiwalismy tym decyzjom.[/QUOTE]

pisz za siebie
Odpowiedz cytując