|
[QUOTE=Karherop;1581445]W naszym klubie macie nietrafione decyzję, a nie zaniedbany dział sportowy.
Zaniedbany to byśmy mieli gdyby budżet płacowy był na poziomie klubów 1 ligowych, a wymagalibysmy gry o puchary.
Decyzja o powierzeniu władzy Guli i Pasiecznemu to też był element "inwestycji" w dział sportowy. Przecież wszyscy wtedy mlaskalismy i przyklaskiwalismy tym decyzjom.[/QUOTE]
pisz za siebie
|