Drozd napisał(a):

Określenie tego co się dzieje "Zaniedbaniem pionu sportowego" to nie mój pomysł tylko Bałazińskiego.
Moje zdanie od dawna jest proste. Tłumaczenie żenującej postawy na boisku brakiem kasy czy umiejętności to farmazony. Udowodniła to Olimpia Grudziądz ostatnio i wiele innych drużyn wcześniej.
|
Drozd tu masz absolutną rację. Naszym głównym problemem jest minimalizm i brak celów sportowych nakreślanych przez zarząd. Gdyby w tym sezonie był cel np TOP 5 to łysego bajeranta można by było spokojnie pogonić w listopadzie. A tak to brednie o długofalowości i zwycięstwo raz w miesiącu ...