Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1941
Stary 15.04.2022, 07:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W naszym klubie macie nietrafione decyzję, a nie zaniedbany dział sportowy.

Zaniedbany to byśmy mieli gdyby budżet płacowy był na poziomie klubów 1 ligowych, a wymagalibysmy gry o puchary.

Decyzja o powierzeniu władzy Guli i Pasiecznemu to też był element "inwestycji" w dział sportowy. Przecież wszyscy wtedy mlaskalismy i przyklaskiwalismy tym decyzjom.
Określenie tego co się dzieje "Zaniedbaniem pionu sportowego" to nie mój pomysł tylko Bałazińskiego.

Moje zdanie od dawna jest proste. Tłumaczenie żenującej postawy na boisku brakiem kasy czy umiejętności to farmazony. Udowodniła to Olimpia Grudziądz ostatnio i wiele innych drużyn wcześniej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując