|
Boże, jak czytam tego całego Koalika z tym jego całym ciemnym zapleczem to zaczynam chłopu po prostu współczuć. No bo wszyscy wszędzie źli, jedni gorsi od następnych, kompromitacja, tragedia, katastrofa, dyletanctwo, kumoterstwo, amatorka, kupa gówna i rozkładu.
Ja wiem, że ten sezon jest tragiczny. Widać, że trio podjęło szereg bezapelacyjnie złych decyzji pod względem sportowym, za to bardzo dobrze prowadzą klub organizacyjnie / marketingowo / finansowo. Do przewidzenia było, że będą uczyć się na żywym organiźmie i popełniać błędy. Mam nadzieję, że nie skończy się ta nauka dla nas spadkiem. Tak czy siak - lepsza 1 liga niż 4. Widać, że wkładają w klub serce (wystarczy poczytać i posłuchać naszych włodarzy) i wyłożyli własne pieniądze by nas uratować. U mnie jak i każdego rozsądnego Wiślaka mają wotum zaufania za to jacy są i co zrobili. A jeśli przez swoje błędy spuszczą nas do 1 ligi to trudno. Mam nadzieję, że jednak się uratujemy.
|