Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1933
Stary 14.04.2022, 15:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty jesteś poważny? Napisałeś, że w klubie pogodzono się ze spadkiem - nic takiego miejsca nie ma i nie miało. Klub bierze pod uwagę różne scenariusze, co nie znaczy, że wywieszono białą flagę...

Pan Szanowny Prezes to potrafi zepsuc nawet Swiateczny nastroj!! A dopiero nieomylny i pewno na czco (czytaj bez lekow) koalik nam zasugerowal, ze se zaspiewamy; "Nic sie nie stalo"...

Jak tak mozna? Panie Prezes
Odpowiedz cytując