Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.04.2022, 15:06
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Pare dni temu w ktoryms temacie meczowym pisalem, ze klub zaczyna wdrazac plan "1 liga" to serek mnie obsztorcowales, ze nic takiego nie ma miejsca.
Minelo pare dni i klub o tym otwarcie mowi prognozujac przewidywany budzet.

To jak to jest? Moze Socios nie maja biezacej wiedzy ? Czy tak zaprzeczales dla samego zaprzeczania?
Czy Ty jesteś poważny? Napisałeś, że w klubie pogodzono się ze spadkiem - nic takiego miejsca nie ma i nie miało. Klub bierze pod uwagę różne scenariusze, co nie znaczy, że wywieszono białą flagę...
Odpowiedz cytując