|
Skoro do konca sezonu pozostalo nam szesc kolejek, a nam wciaz realnie grozi spadek to chyba dobrze, ze badaja grunt przed ewentualnym faktem dokonanym. Nie oznacza to jednak, ze ze spadkiem sa pogodzeni czy wdrazaja jakis plan "1liga". Bez przesady.
|