|
Tak, ale teraz sa podjete konkretne dzialania, ktore maja klub do 1 ligi przygotowac - rozmowy ze sponsorami, pracownikami klubu, czescia zawodnikow etc.
Klub tez jest aktywniejszy wsrod agentow jesli chodzi o transfery out.
Jedyne co cieszy, to ze ktos tam delikatnie przejrzal na oczy i mialem telefon w stylu "no dobra, to powiedz co jest chujowe i co Ty bys zrobil" wiec mam nadzieje, ze skonczona z postawa oblezonej twierdzy i moze zacznie sie sluchac troche srodowiska i tych ktorym dobro klubu lezy na sercu.
A do tej pory to wygladalo tak, ze "mysmy kase wylozyli i my wiedza najlepiej" albo "jak se wylozysz 5 baniek to se bedziesz mogl rzadzic".
I zwroccie uwage, ze zmienil sie tez klimat w samej druzynie. NIe wiem na ile to efekt Brzeczka, a na ile pewne rzeczy zaczely sie w klubie inaczej odbywac, ale atmosfera w szatni jest duzo lepsza niz np 2 miesiace temu.
|