Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 14.04.2022, 14:35
Pare dni temu w ktoryms temacie meczowym pisalem, ze klub zaczyna wdrazac plan "1 liga" to serek mnie obsztorcowales, ze nic takiego nie ma miejsca.
Minelo pare dni i klub o tym otwarcie mowi prognozujac przewidywany budzet.

To jak to jest? Moze Socios nie maja biezacej wiedzy ? Czy tak zaprzeczales dla samego zaprzeczania?
Odpowiedz cytując