sandomingo napisał(a):

Zauważ tylko, że nigdzie nie napisałem, że bezproblemowo wrócimy do ekstraklapy.
Jedna sprawa to mieć pieniądze a druga to mądrze je wydawać.
My mamy aktualnie budżet bodajże nr 6 czy 7 w lidze a z niej polecimy.
Bez właściwego ustawienia spraw sportowych, przede wszystkim w zakresie jakość/cena nie ma mowy o łatwym powrocie.
A Widzew to zupełnie inna historia. Oni bodajże zaczynają od 4 ligi.
|
Moim zdaniem ten bałagan jest nieprzypadkowy i tak po prostu w klubie ma być. Ewentualny spadek spowoduje ograniczenie pewnych możliwości...
Wydaje mi się, że mimo wszystko jakoś zdołamy się utrzymać, ale nawet jeśli tak się stanie to uważam, że ogólny obraz funkcjonowania Wisły jest w znacznej mierze smutny i bez sensu. Może obecność Wujka coś tu zmieni na lepsze, a może nie i całe towarzystwo w tym składzie będzie dalej się bawić w podobny sposób.