|
Ja już wcześniej napisałem, że Wisła przy tym budzecie, wsparciu sponsorskim, zapleczu kibicowskim, wsparciu Socios, przy rekordowych w historii klubu zyskach ze sprzedaży biletów/karnetów/skyboxów/strefy VIP/sklepu klubowego (to są słowa np. Jażdzyńskiego, który dumnie publikował dane że słupkami procentowymi) NIE MA prawa spaść z Ekstraklasy. To jest irracjonalne! Baa.. starczyłoby to na walkę o coś dużo więcej. Gdyby tylko to wszystko szło w parze z dobrym zarządzaniem i miliony złotych nie zostałoby spalonych w piecu.
Dlatego broń nas panie Boże od 1. ligi, przy obecnym zarządzaniu klubem..
|