Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1922
Stary 14.04.2022, 10:11
Zauważ tylko, że nigdzie nie napisałem, że bezproblemowo wrócimy do ekstraklapy.
Jedna sprawa to mieć pieniądze a druga to mądrze je wydawać.
My mamy aktualnie budżet bodajże nr 6 czy 7 w lidze a z niej polecimy.
Bez właściwego ustawienia spraw sportowych, przede wszystkim w zakresie jakość/cena nie ma mowy o łatwym powrocie.
A Widzew to zupełnie inna historia. Oni bodajże zaczynają od 4 ligi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując