|
Zauważ tylko, że nigdzie nie napisałem, że bezproblemowo wrócimy do ekstraklapy.
Jedna sprawa to mieć pieniądze a druga to mądrze je wydawać.
My mamy aktualnie budżet bodajże nr 6 czy 7 w lidze a z niej polecimy.
Bez właściwego ustawienia spraw sportowych, przede wszystkim w zakresie jakość/cena nie ma mowy o łatwym powrocie.
A Widzew to zupełnie inna historia. Oni bodajże zaczynają od 4 ligi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|