ciacho napisał(a):

|
O czym ty piszesz? Ty to wymyślasz na poczekaniu czy w oparciu o co to piszesz? Pokaż mi jedną sytuację gdzie Kieszeń wykopał piłkę w aut. Ty chyba meczów nie ogladasz. Przecież jest zupełnie odwrotnie. To Biegański nie potrafi dalekiej piłki wyprowadzić. Co rusz mu się zdarza wywalić ja na aut.
|
W meczu z Górnikiem nieatakowany wywalił piłkę w aut. Nie bardzo tylko wiem jak niby mam Ci to pokazać - trzeba było oglądać mecz.