Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 14.04.2022, 08:13
ciacho napisał(a):Wyświetl post
O czym ty piszesz? Ty to wymyślasz na poczekaniu czy w oparciu o co to piszesz? Pokaż mi jedną sytuację gdzie Kieszeń wykopał piłkę w aut. Ty chyba meczów nie ogladasz. Przecież jest zupełnie odwrotnie. To Biegański nie potrafi dalekiej piłki wyprowadzić. Co rusz mu się zdarza wywalić ja na aut.
W meczu z Górnikiem nieatakowany wywalił piłkę w aut. Nie bardzo tylko wiem jak niby mam Ci to pokazać - trzeba było oglądać mecz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując