Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 14.04.2022, 07:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

3.Jesteś pewny?!
Jak tego nie będzie ,to będzie duży zjazd kupujących...

W ogóle w ...a mnie to ,że już teraz ogłaszają takie informacje.
Myślę ,że lepszy wydźwięk (przynajmniej dla mnie) miałoby ogłoszenie tego jak już jesteśmy pewni spadku na 100% ,a nie jak cały czas walczymy o utrzymanie.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując