sandomingo napisał(a):

Jak tego nie będzie ,to będzie duży zjazd kupujących...
W ogóle w ...a mnie to ,że już teraz ogłaszają takie informacje.
Myślę ,że lepszy wydźwięk (przynajmniej dla mnie) miałoby ogłoszenie tego jak już jesteśmy pewni spadku na 100% ,a nie jak cały czas walczymy o utrzymanie.