Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.04.2022, 20:21
Jeżeli żyjesz nadzieją, że sponsorzy po spadku Wisły do 1. ligi będą płacić takie same pieniądze jak obecnie, ceny za bilety, karnety i asortyment sklepowy będą na tym samym poziomie jak obecnie, zyski z cateringu będą na tym samym poziomie, nie dojdzie do zmian wynajmu stadionu /bazy treningowej (choć już do tego dochodziło, by ograniczyć koszty utrzymania), liczba członków zniesmaczonych sytuacją w Socios może się nie pomniejszyć, a budżet na Akademię wciąż będzie wynosił ponad 4 mln złotych przy budżecie ok. 9-10 mln złotych według włodarzy klubu (czyli tyle samo ile przy budżecie załóżmy tych 30 mln złotych), to zgoda.. wszystko się tutaj wyklucza.. ;-)
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.04.2022 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując