|
Trochę punkty 1 i 2 się wykluczają ale wiadomo, to tylko briefing prasowy
Akademia plus gaz to daje jakieś 6 mln rocznie.
A gdzie reszta?
Poza tym: zjazd z 30 mln na 11?
Pożyjemy, zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 13.04.2022 o godz. 17:36.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|