|
Z briefingu właścicieli Wisły:
- w przypadku spadku Wisły do 1. ligi, budżet Wisły byłby na poziomie 9-10 mln złotych
- koszty utrzymania Akademii drastycznie wzrosły i na dziś jest to ponad 4 mln złotych rocznie
- Wisła nie otrzymała pieniędzy za Mateusza Lisa - ok. 600 tysięcy euro
- Wisła chce wykupić bazę treningową w Myślenicach od miasta, trwa poszukiwanie źródeł finansowania, w grę wchodzi m.in. kredyt
- rachunek za gaz zszokował włodarzy klubu, który przyszedł na kwotę blisko 1 mln złotych (wcześniej było to 200 tysięcy złotych)
- prawdopodobnie w drugiej połowie kwietnia Wisła ma otworzyć największy i najnowocześniejszy sklep klubowy w Polsce (+ na zakup towaru wiślackie Socios przekazało 300 tysięcy złotych), wciąż tajemnicą pozostaje czy w sklepie będzie asortyment z herbem Wisły, czy herbem Spółki Akcyjnej
- trener Brzęczek zadeklarował chęć pozostania w Wiśle przy ewentualnym spadku do 1. ligi
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.04.2022 o godz. 17:27.
|