Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
a pamietasz "piąstkowania" Lisa ?
|
Pamiętam ale chyba nie chodzi o to by zrobić to mniej chujowo tylko zrobić jak należy.Tak czy inaczej błąd który nie zaważył na zdobyczy punktowej więc nie ma co rozdrapywać.chciałem tylko pokazać że jak się chce uderzyć psa to kij sie zawsze znajdzie(lub po twojemu "chcesz uderzyć psa,nożyce się odezwą")
Bardziej sie boję co odjebie w kolejnym meczu bo cos w którymś odjebie na pewno