|
zawsze lubie czytac Twoje opinie n/t bramkarzy
zróżnicuje jednak 2 w/w błedy
pierwszy z którego padł gol, to jeśli już wogle był , to był to mikro błąd ,
wyszedł do piłki pewnie , nie stal przyspawany do linii jak Buchalik , nie obliczył zle toru lotu pilki jak ostatnio Biegański , ani nie "wybił" jej na 2-3 metry jak Lis , normalne solidne piąstkowanie , w sumie pech że pod nogi niekrytego reprezentanta Niemiec , multimedaliste mistrzostwa świata
drugi zaś , no to już był WIELBŁĄD , i chyba tylko dlatego oceniany pobłażliwie , bo Zabrzanin nie wykorzystał prezentu...
|