Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 11.04.2022, 12:56
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Kieszek za krótko piąstkował. Jego bramka w dużej części. Poza tym nic ponad stan nie zrobił. Biegański dużo lepszy
Tak jego wina że Podolski ciągle przy rożnych stał NIEKRYTY przed polem karnym , a wiadomo że ładuje z dystansu.
Odpowiedz cytując