robert777 napisał(a):

|
Kieszek za krótko piąstkował. Jego bramka w dużej części. Poza tym nic ponad stan nie zrobił. Biegański dużo lepszy
|
Tak jego wina że Podolski ciągle przy rożnych stał NIEKRYTY przed polem karnym , a wiadomo że ładuje z dystansu.