|
Niestety widząc jak Ondrasek wczoraj po meczu wszedł na murawę i szedł delikatnie kulejąc, to faktycznie obawiam się, że problem Zdenka to coś poważniejszego. Skoro odnowiła się stara kontuzja biodra to nie brzmi to optymistycznie. Oby kwestia paru dni i wróci, ale coś czuję, że po Zdenku. Obym się mylił.
"Pogłębienie kontuzji mięśniowej" też nie wróży szybkiego powrotu do gry Colley'owi. Podobnie, obym się mylił.
|