krysztal napisał(a):

|
Remis we Wrocławiu biorę w ciemno.Lepszy wynik punktowy będzie milowym krokiem w walce o utrzymanie
|
Wiadomo. Mamy na forum pokemony traktujące remisy jak porażki ale każdy punkt się liczy. Gdyby nie frajerstwo Guli bylibyśmy poza strefą spadkową o 1-2 punkty nawet przy jego gównianej grze. No ale punkty się nie liczyły, my się uczyliśmy jego zaawansowanej taktyki i pracowaliśmy nad stylem...
Mimo wszystko mam nadzieję na trzy punkty.