Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 11.04.2022, 09:38
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Remis we Wrocławiu biorę w ciemno.Lepszy wynik punktowy będzie milowym krokiem w walce o utrzymanie
Wiadomo. Mamy na forum pokemony traktujące remisy jak porażki ale każdy punkt się liczy. Gdyby nie frajerstwo Guli bylibyśmy poza strefą spadkową o 1-2 punkty nawet przy jego gównianej grze. No ale punkty się nie liczyły, my się uczyliśmy jego zaawansowanej taktyki i pracowaliśmy nad stylem...

Mimo wszystko mam nadzieję na trzy punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując