|
Nie no, nie sądzę żeby ktokolwiek zdrowy na umyśle nam przypisywał 3 punkty przed meczem we Wrocławiu. To będzie ostra jatka, dla kogo szczęśliwa - się okaże. Mamy powody, żeby WIERZYĆ w dobry wynik, ale i pewnie Śląsk takie znajdzie.
w każdym razie takiej kompromitacji ze Śląskiem jak za Guli to nie będzie...
|