Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 10.04.2022, 21:06
Nie no, nie sądzę żeby ktokolwiek zdrowy na umyśle nam przypisywał 3 punkty przed meczem we Wrocławiu. To będzie ostra jatka, dla kogo szczęśliwa - się okaże. Mamy powody, żeby WIERZYĆ w dobry wynik, ale i pewnie Śląsk takie znajdzie.

w każdym razie takiej kompromitacji ze Śląskiem jak za Guli to nie będzie...
Odpowiedz cytując