|
Gramy dobrze, ale znowu po dzisiejszym widzę dopisywanie sobie trzech punktów w meczu ze Śląskiem.
Oczywiście, nie ty tak piszesz, ale jasne jest, że aby liczyć na te punkty piłkarze muszą dać mocno z wątroby.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|