Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 10.04.2022, 19:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Śląsk postawił się Rakowowi na wyjeździe.
Wiara w to, że opędzlujemy Śląsk we Wrocławiu powinna mieć trochę silniejsze podstawy niż nasze dotychczasowe postępy za Brzęczka.
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz. Gramy dobrze, to czy wygrany ze Śląskiem jest nie do przewidzenia, jak w sumie każdy mecz w tej lidze zależeć będzie od dyspozycji dnia, sędziów, szczęścia. To że Brzęczek nas poustawiał daje nam nadzieję, za Guli można było liczyć tylko na cud, teraz sami gramy i strzelamy gole.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.04.2022 o godz. 09:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując