FraMat napisał(a):

Śląsk postawił się Rakowowi na wyjeździe.
Wiara w to, że opędzlujemy Śląsk we Wrocławiu powinna mieć trochę silniejsze podstawy niż nasze dotychczasowe postępy za Brzęczka.
|
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz. Gramy dobrze, to czy wygrany ze Śląskiem jest nie do przewidzenia, jak w sumie każdy mecz w tej lidze zależeć będzie od dyspozycji dnia, sędziów, szczęścia. To że Brzęczek nas poustawiał daje nam nadzieję, za Guli można było liczyć tylko na cud, teraz sami gramy i strzelamy gole.