|
Śląsk postawił się Rakowowi na wyjeździe.
Wiara w to, że opędzlujemy Śląsk we Wrocławiu powinna mieć trochę silniejsze podstawy niż nasze dotychczasowe postępy za Brzęczka.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|