AgresywnyChomik napisał(a):

|
Dzis nie bylismy lepsi ale szczescie po naszej stronie.
|
w drugiej połowie byliśmy. W pierwszej słabiutko, ten lob nad Kieszkiem to powinna być bramka. Zgadzam się, że Skvarka poza niezbyt szybkim bieganiem nic nam nie daje - ani w ofensywie, ani defensywie. Dobrze, że jest Gruzin, oby też Cisse się wyleczył (jako zmiennik) na Śląsk.