Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2022, 16:16
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Dzis nie bylismy lepsi ale szczescie po naszej stronie.
w drugiej połowie byliśmy. W pierwszej słabiutko, ten lob nad Kieszkiem to powinna być bramka. Zgadzam się, że Skvarka poza niezbyt szybkim bieganiem nic nam nie daje - ani w ofensywie, ani defensywie. Dobrze, że jest Gruzin, oby też Cisse się wyleczył (jako zmiennik) na Śląsk.
Odpowiedz cytując