Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 10.04.2022, 12:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
My nie walczymy z żadnym Lubinem czy ze Stala. My walczymy z samym sobą i swoim słabościami.

Jeśli znowu mamy się utrzymać słabością innych - to ja dziękuję. Miejmy ta czystkę za sobą, albo zacznijmy w końcu punktować i patrzeć wyłącznie na siebie.
Żeby mieć czystkę za sobą to trio a w szczególności Puchatek musi wiedzieć co robi. I tu się zaczynaja schody. Bo te szambo co zaczyna wybijać nie rokuje szybkiego powrotu. Ponoć Cupiał wpompował 100 baniek, co było wszyscy widzieliśmy. Ile baniek zostało wpompowane przez rożnego rodzaju zbiórki i co klub osiągnął? G Ó W N O !!
Odnoszę wrażenie, że sharksy przy tym układzie biznesowo rodzinnym to amatorzy a reklamówki są już nie modne.
Odpowiedz cytując