Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1907
Stary 10.04.2022, 09:45
drozd napisał(a):Wyświetl post
błąd był od początku jeden. Debilne założenie, że skoro w klubie nie ma kasy. to nie można wymagać dobrej gry i wyników. Konsekwencją tego był brak reakcji na degrengoladę w szatni, opierdalanie się na treningach i olewactwo w meczach. Zadowolenie z miejsc w ogonie tabeli i bredzenie że celem za dwa lata jest 10 miejsce.

Czyli minimalizm, frajerstwo... Pytanie czy to było celowe zaniżanie celów żeby się nie tłumaczyć z wyników, czy faktycznie ktoś we władzach ma tak zryty beret, że nie ogarnia do czego takie założenia prowadzą.
1234567890
Odpowiedz cytując