|
Problemem jest raczej osoba, która do tego zwolnienia doprowadziła i jakie powody miały na taką decyzję wpływ. Nie twierdze, że ta osoba z premedytacją robi cokolwiek na niekorzyść Wisły, ba, jestem pewien że chce jak najlepiej jednak przez swoją małostkowość i przeświadczenie o nieomylności nie jest w stanie trzeźwo spojrzeć na realia.
Bez cienia ironii - pomnik dla Kuby za uratowanie w kryzysowej sytuacji, czerwo za dalsze decyzje.
|