wściekłe pięści węża napisał(a):

|
Ten fachowiec Obidziński. Wiadomo czym się zajmuje po Wiśle i jakie sukcesy odnosi? Czy zakładamy, że to fachowiec, bo go wyjebali z Wisły?
|
Właśnie został prezesem jakiejś spółki, co ma w przedmiocie działalności pozostałą działalność związaną ze sportem i kapitał zakładowy 37.300 zł, tyle wiadomo
A tak na serio, to jego postać jest symptomatyczna nie dlatego, że był wybitnym fachowcem (bo nie był, co więcej, był specjalistą od cięcia kosztów a nie budowania), tylko że po jego odwołaniu nie powołano w jego miejsce żadnego fachowca.