Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1904
Stary 09.04.2022, 18:40
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Dlatego spadek może wyjść nam na dobre. Za rządów świętej Trójcy Wisła przez te ponad 3 lata nic nie osiągnęła i trzeba sobie jasno powiedzieć nic nie osiągnie. Miejsce tych amatorów jest poza klubem. Takiej ilość błędów w tak krótkim czasie nie miało miejsce w żadnym dotychczas klubie w Polsce.
Błąd był od początku JEDEN. Debilne założenie, że skoro w klubie nie ma kasy. To nie można wymagać dobrej gry i wyników. Konsekwencją tego był brak reakcji na degrengoladę w szatni, opierdalanie się na treningach i olewactwo w meczach. Zadowolenie z miejsc w ogonie tabeli i bredzenie że celem za dwa lata jest 10 miejsce.

Czyli minimalizm, frajerstwo... Pytanie czy to było celowe zaniżanie celów żeby się nie tłumaczyć z wyników, czy faktycznie ktoś we władzach ma tak zryty beret, że nie ogarnia do czego takie założenia prowadzą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując