|
Dlatego spadek może wyjść nam na dobre. Za rządów świętej Trójcy Wisła przez te ponad 3 lata nic nie osiągnęła i trzeba sobie jasno powiedzieć nic nie osiągnie. Miejsce tych amatorów jest poza klubem. Takiej ilość błędów w tak krótkim czasie nie miało miejsce w żadnym dotychczas klubie w Polsce.
|