|
Raczej życzmy Stali wygranej z Wartą, jeśli chcemy tą pierwszą utrzymać w strefie spadkowej to znaczy że wygra Warta i automatycznie mamy 5 punktów do niej, i to przy wygranej z Górnikiem, czyli mecz bezpośredni nie wystarczy, w najgorszym wypadku remis w tym meczu jest korzystny.
Ostatnio edytowane przez RoS : 09.04.2022 o godz. 13:56.
|