|
Mecz z Piastem miał być kluczowy ale nie był, bo Zagłębie przegrało.
Teraz Zagłębie wygrało, więc serio mecz z Górnikiem będzie decydujący. Jeśli zremisujemy lub przegramy, to moim zdaniem nie będzie już realnych szans na odrobienie tej straty - tym bardziej, że z takim Radomiakiem, Jagą czy Płockiem raczej nie mamy szans wygrać.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|