Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#446
Stary 09.04.2022, 07:29
Hehe jasne, dalej liczcie komuś punkty. Spadamy z ekstraklasy bo jesteśmy słabi. Te wszystkie gole w doliczonym czasie, czerwone kartki, samobóje... Nie zasługujemy na ekstraklase.
Odpowiedz cytując