Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.04.2022, 10:34
Z reguły się słucha ,,w tle" np. jak gdzieś wychodzisz czy coś. Nawet czasem jak jakiś mecz włącze to wyłączam głos i włączam coś tego typu.

Natomiast fakt, jest tego dużo i ja np. wszystkiego nie słucham/oglądam/czytam. Mam wybrane co sprawdzam regularnie i np. ta audycja taka jest ale ona to chyba bardziej z sentymentu bo słucham od początku.
Ostatnio edytowane przez R33 : 07.04.2022 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując