|
Z reguły się słucha ,,w tle" np. jak gdzieś wychodzisz czy coś. Nawet czasem jak jakiś mecz włącze to wyłączam głos i włączam coś tego typu.
Natomiast fakt, jest tego dużo i ja np. wszystkiego nie słucham/oglądam/czytam. Mam wybrane co sprawdzam regularnie i np. ta audycja taka jest ale ona to chyba bardziej z sentymentu bo słucham od początku.
Ostatnio edytowane przez R33 : 07.04.2022 o godz. 10:37.
|