Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
5049
06.04.2022, 14:01
AS82
napisał(a):
Macierewicz działa zgodnie z zasadą ,którą wypowiedział kiedyś jego kolega partyjny , obecnie specjalista od propagandy i szczucia w telewizji publicznej , Jacek Kurski - "Ciemny lud to kupi".
Ziobro się w jednym wywiadzie kiedyś wygadał ,że rozmawiał na temat smoleńska z Macierewiczem i ten powiedział ,że nie wierzy w żaden zamach , także tyle w temacie.
Kiedy do ciebie dotzre, ze ja tez nie wierze w zamach ale tym bardziej w bajke o brzozie!
Czy tobie ktos placi od wpsiu, ze na kazdy moj tekst wjezdzasz z macierewiczem
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca