Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
5042
06.04.2022, 13:36
AS82
napisał(a):
Niech Macierewicz da spokój Polsce i Polakom
Rozumiem ,że tak cię cieszy gotowanie parówek przez tych ekspertów półke wyżej, w sumie masz racje
Otworz szeroko lodowke, wyrzucisz macierewicza i reszte parowek...powinno tobie ulzyc...za bardzo cie to i to przesladuje
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca