Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
5040
06.04.2022, 13:33
Uchodzca
napisał(a):
etc, itd!
daj juz chlopie spokoj temu macierewiczowi.
:ha ha:
Niech Macierewicz da spokój Polsce i Polakom
Rozumiem ,że tak cię cieszy gotowanie parówek przez tych ekspertów półke wyżej, w sumie masz racje
Ostatnio edytowane przez AS82 : 06.04.2022 o godz. 13:35.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82