|
Ale tak klakierzy (przydupasy) zarządu stwierdzą, że w obecnej sytuacji nie należy nic wymagać oprócz walki o utrzymanie.
Wiadomo, że zabawa w menedżerkę kosztuje, a że to nic nie przynosi pozytywnego...
Czasy holenderskie i hiszpańskie to pokazały, a zazwyczaj fakty wychodziły po fakcie.
Brak opozycji powoduje obecną sytuację.
|