Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 06.04.2022, 12:36
Ale tak klakierzy (przydupasy) zarządu stwierdzą, że w obecnej sytuacji nie należy nic wymagać oprócz walki o utrzymanie.

Wiadomo, że zabawa w menedżerkę kosztuje, a że to nic nie przynosi pozytywnego...

Czasy holenderskie i hiszpańskie to pokazały, a zazwyczaj fakty wychodziły po fakcie.

Brak opozycji powoduje obecną sytuację.
Odpowiedz cytując