Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2279
Stary 06.04.2022, 11:06
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A ile zdobyła Wisła?
A Wisła zdobyła cztery. Z czego chyba nie ma wątpliwości, że z Lechem szanowny sędzia zabrał nam dwa punkty. Oczywiście liczą się punkty, ale choćby ostatni mecz z Piastem to są stracone pechowo dwa punkty. Obejrzałem 4 z 6 meczów Stali (przynajmniej jednym okiem ) i według mnie będziemy punktować zdecydowanie lepiej. Po prostu według mnie oprócz wskazanych powyżej zespołów zainteresowanych można wpisać Stal Mielec. Tym bardziej, jeśli nie zdobędzie punktów w Lublinie.
Odpowiedz cytując