sandomingo napisał(a):

A Wisła zdobyła cztery. Z czego chyba nie ma wątpliwości, że z Lechem szanowny sędzia zabrał nam dwa punkty. Oczywiście liczą się punkty, ale choćby ostatni mecz z Piastem to są stracone pechowo dwa punkty. Obejrzałem 4 z 6 meczów Stali (przynajmniej jednym okiem

) i według mnie będziemy punktować zdecydowanie lepiej. Po prostu według mnie oprócz wskazanych powyżej zespołów zainteresowanych można wpisać Stal Mielec. Tym bardziej, jeśli nie zdobędzie punktów w Lublinie.