Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 05.04.2022, 22:27
Jeśli z Górnikiem zagramy tak dobrze jak z Piastem to im po prostu spuścimy łomot. Dwa razy z rzędu nie da się 5 razy obijać aluminium.

Kluczowe tu jest jedno stwierdzenie - JEŚLI.

Jeśli jesteśmy aż tak mocni jak w meczu z Piastem to utrzymanie to będzie łatwizna. Tylko łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ja dalej mam w pamięci mecz z Pogonią po Lechu.
Odpowiedz cytując