|
Jeśli z Górnikiem zagramy tak dobrze jak z Piastem to im po prostu spuścimy łomot. Dwa razy z rzędu nie da się 5 razy obijać aluminium.
Kluczowe tu jest jedno stwierdzenie - JEŚLI.
Jeśli jesteśmy aż tak mocni jak w meczu z Piastem to utrzymanie to będzie łatwizna. Tylko łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ja dalej mam w pamięci mecz z Pogonią po Lechu.
|