Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2022, 08:22
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tak czy inaczej, ile razy by nie brandzlować się tym, że gra wygrała lepiej, nie zmienia to w niczym naszej sytuacji w tabeli. Jak już wspomniałem, za to nie dają punktów, jakby nie zaklinać rzeczywistości. A my potrzebujemy punktów, nieważne czy zdobytych z ligowym planktonem, czy z pretendentami do tytułu/pucharów. Jakoś tak jest ułożona ta liga, że tyle samo punktów dają za zwycięstwo z jednymi i drugimi - choć wiem, że to skrajnie niesprawiedliwe

Odrobiliśmy punkt do większości zespołów z którymi walczymy o utrzymanie, ale nic to nie zmienia. Nic nie dało stworzenie większej ilości sytuacji (w sumie 6 po których padł albo powinien paść gol) i remis z szóstym zespołem ligi, poza rzecz jasna zmniejszeniem dystansu do ZL i Śląska i bezcennym punktem. Niczego to nie zmienia poza tym że po następnej kolejce możemy być poza grupą spadkową
I tak się tutaj dyskutuje. Idź pan w ...j.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.04.2022 o godz. 08:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując