|
W kontekście walki o utrzymanie trzeba sobie wbic do głowy ważna rzecz: liczy się tabela po 34 kolejce, a nie po 27.
Jak dla mnie możemy byc do przed ostatniej kolejki na miejscu spadkowym by się wybronić w ostatniej. Ważne by się utrzymać.
Ostatnia kolejkę trzeba uznać za... Udana. Pomimo tylko remisu zmniejszyliśmy dystans do trzech ekip nad nami o 1 punkt.
Brzęczek również musi iść w ta retorykę z piłkarzami. Jeśli mieliby przez tydzień rozpaczać po remisie to już by byliby wrakami piłkarzy.
A jaki obrót sprawy i kto będzie finalnie włączony w "walkę o spadek" zobaczymy w 39 kolejce i wyniku meczu Śląsk - Wisła. Jeśli się odblokujemy (a kiedyś to w końcu musi nastąpić) to może być nieźle
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.04.2022 o godz. 11:49.
|