AS82 napisał(a):

|
Gdyby ten piłkarz z innego świata jak go nazwałeś , nie machnął sięw polu karnym i nie strzelał w słupki i poprzeczki to może byśmy wygrali
|
Gdyby ten piłkarz z innego świata, z którego się podśmie.....sz, był z nami od początku rozgrywek to byśmy teraz walczyli o miejsca 4-6. W pełni przygotowany robi dużą różnicę.Jak na naszą ligę bardzo dobry piłkarz.,