Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 04.04.2022, 09:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ten piłkarz z innego świata jak go nazwałeś , nie machnął sięw polu karnym i nie strzelał w słupki i poprzeczki to może byśmy wygrali
Gdyby ten piłkarz z innego świata, z którego się podśmie.....sz, był z nami od początku rozgrywek to byśmy teraz walczyli o miejsca 4-6. W pełni przygotowany robi dużą różnicę.Jak na naszą ligę bardzo dobry piłkarz.,
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując