Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2022, 19:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To zatrudnij trenera który z tą zbieraniną wygra wszystko. Nie wina w Brzęczka że się w dupie pali kibicom.
Jestem realistą. Pamiętam z jakiego pułapu zaczynał Brzęczek. Kiedy pisałem że idziemy na spadek Ty o ile pamiętam rżnąłeś głupa więc nie ....... mi teraz o wrażeniach artystycznych.
Remis z Piastem dla tej zbieraniny to dobry wynik. Mecz był dobry jak na nasze możliwości. Nie wiem na co liczyłeś i mam to w gdzieś - jeżeli spadniemy z ligi to wiadomo przez kogo. Punkty trzeba było zbierać z ligowym planktonem.
Ja ci nie mówie ,żeby zatrudniać lepszego tylko prosze nie ....... o jakiejs poprawie bo jej punktowo po prostu nie ma.
Ja nie wiem czy nie mielismy kogo wpuścić w 2 połowie gdy drużyna oddychała rękawami ? Fornalik zrobil 6 zmian , my jedna i drugąw 92 minucie
Odpowiedz cytując